Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


System Wizualizacji Szyn

System Wizualizacji Szyn

System wizualizacji szyn powstał na potrzeby firmy Hutrem Serwis S.A. Zadaniem maszyny jest szybkie odnalezienie i wyeliminowanie wad w początkowej fazie produkcji szyn. Dzięki grupie wybitnych inżynierów, którzy są specjalistami w dziedzinie elektroniki jak i również automatyki, powstał produkt, który pozwoli na szybsze wykrycie ubytków w stali. Do tej pory, wady jakimi są głębokie rysy w stali, można było dostrzec dopiero w czasie laboratoryjnych badań lub podczas badania defektoskopem.

Stworzony przez nas system pozwala na obserwacje i monitorowanie całego materiału, który po wywalcowaniu na gorąco w chwili badania osiąga temperaturę rzędu 800-1000 ˚C co pozwala wizualnie rozpoznać powstałe w nim defekty i ubytki.

Dzięki tak szybkiemu wykryciu wadliwego produktu można zmniejszyć aż! o około 85 % strat w wytwarzaniu szyn kolejowych, czego skutkiem jest zmniejszenia kosztów ich produkcji.

Konstrukcje stalowe śląskie, Konstrukcje stalowe, Usługi budowlane Śląsk, Usługi budowlane, Modernizacja suwnic śląskie, Modernizacja suwnic, Montaż konstrukcji stalowych Śląsk, Montaż konstrukcji stalowych, Utrzymanie ruchu śląskie, Utrzymanie ruchu, Serwis ruchu Śląskie, Serwis ruchu, Hydraulika siłowa i instalacje śląskie, Hydraulika siłowa i instalacje, Likwidacja i demontaż obiektów śląskie, Likwidacja i demontaż obiektów, Likwidacja obiektów śląskie, Likwidacja obiektów, Demontaż obiektów śląskie, Demontaż obiektów, Wynajem sprzętu budowlanego śląskie, Wynajem sprzętu budowlanego, Remont suwnic śląskie, Remont suwnic, Osiowanie elementów wirujących